Aeroporti ndërkombëtar i Prishtinës

Makina me Qira > > Prishtina Interational Airport

Nëse jeni duke udhëtuar për në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës për biznes ose planifikoni të përjetoni atë që Kosova ka për të ofruar, Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës ofron klientëve të Europcar një shërbim të shpejtë dhe të besueshëm. Aeroporti ndodhet 20 km largë Prishtinës. Kjo do të thotë pa marrë parasysh se ku është destinacioni juaj përfundimtar, ju jeni të pozicionuar mirë për të nisur udhëtimin tuaj.

Perse te zgjedhesh Europcar

  • Rezervim i thjesht online: Kerko, Zgjidh, Rezervo
  • Opsioni per marrje te shpejte
  • Ditor, Javor, Mujor, Qiradhenie afatshkurter dhe afatgjate
  • Flote e re
  • Fitues i cmimeve nderkombetare

Stacionet europcar


Prishtina Interational Airport detaje

Adresa:
VRELLE LIPJAN, 10070 LIPJAN, United Kingdom.
Kontakt:
P:+383 44 116746
Rezervo nga kjo pike
Orari (*)Me tarife ekstra
  • He00:00-06:59*07:00-23:59 Ma00:00-06:59*07:00-23:59 Me00:00-06:59*07:00-23:59 Enj00:00-06:59*07:00-23:59
  • Pr00:00-06:59*07:00-23:59 Sht00:00-06:59*07:00-23:59 Di00:00-06:59*07:00-23:59

Oferta dhe promocione

Në Kosovë me Europcar

Në Kosovë me Europcar

Me kaq shumë , peizazhe të mrekullueshme dhe qytete historike të paharrueshme, Kosova është vendi më i mirë që gëzon me makinë.

 

Me Europcar

Vehicles in this location

Rezervo prej Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës

Lehtë dhe thjeshtë

Per rezervime telefono stafin tone: +383 44 116 746

Same smart app. More mobility.

Download the Europcar mobile app for iPhone, iPad and Android now!